Výtvarné techniky v arteterapii a vývoj lidské kresby II.

Pracujete se skupinou dětí a chcete svou práci obohatit o nové náměty z oblasti výtvarné tvorby? Přemýšlíte o nových výtvarných nápadech, chcete vědět, jaké techniky budou děti bavit? Pak navštivte kurz Výtvarné techniky v arteterapii a vývoj lidské kresby II.

Náplní kurzu je především zážitková forma práce ve skupině, kde je zároveň využíváno řady výtvarných a terapeutických technik. Cílem je uvedení studenta do praktické podoby náplně programu arteterapeutického charakteru pro děti v MŠ, na prvním stupni ZŠ, v družině či ve školním klubu, klienty v DD, ÚSP či ve výchovných zařízeních.

Lektorka Mgr. Marie Růžičková

Termíny kurzu: 6.2., 20.2., 5.3., 19.3., 9.4. 2016 – celkový rozsah 30 hodin

Cena: 1900Kč

Přihlášky přijímáme e-mailem nebo telefonicky tel.: 387 773 546, mobil: 737 168 342, e-mail:  machulovah@tf.jcu.cz