VŠ poradna JU nabízí kurzy pro zaměstnance a studenty JU

Podzimní kurzy VŠ poradny JU s následující psychologickou tematikou:

1. Asertivitou k lepší komunikaci (přednáška a seminář; lektorka PhDr. Jitka Šebová Šafaříková)

2. Emoce a my (přednáška a seminář; lektorka prof. PaedDr. Iva Stuchlíková, CSc.)

3. Expresivní přístupy při zvládání komunikačních obtíží (přednáška a seminář; lektorka Mgr. MgA. Lucie Vaverová)

4. Hlas – tělo – komunikace; tvůj hlas ti to řekne (přednáška a seminář; lektorka Mgr. Alena Nohavová, Ph.D.)

5. Procesy změny a úvod do práce s motivací (seminář; lektor PhDr. Jan Soukup, Ph.D.)

6. Jak uspět u přijímacího řízení do zaměstnání (přednáška a seminář; lektor Ing. Mgr. Jaroslav Polák)

7. Skupina osobnostního rozvoje (dlouhodobý kurz; lektorky Mgr. Zdeňka Bajgarová, Mgr. Alena Nohavová, Ph.D., Mgr. Veronika Plachá

8. Rozvoj studijních kompetencí (dlouhodobý kurz; lektorky Mgr. Bílková Zuzana, PhD., Mgr. Štefánková Zuzana, PhD.)

9. Talent Management aneb co rozhoduje o mém (po)volání? (přednáška a seminář; lektor Mgr. Ing. Stanislav Háša, Ph.D.)

Akce jsou určené pro studenty a zaměstnance JU a jsou zdarma.

V příloze naleznete informace o místech a časech konání kurzů spolu s jejich podrobnějšími anotacemi. Na akce se prosím přihlašujte pouze elektronicky vyplněním on-line přihlašovacího formuláře, odkaz na tento formulář se nachází katalogu spolu s podmínkami registrace na kurz.

Těšíme se na shledanou s Vámi v některém z našich kurzů,

tým VŠ poradny JU.