Válka na Ukrajině ještě neskončila

Srdečně Vás zveme na přednášku Michala Kislicki "Kodyho" o válce na Ukrajině, která ještě neskončila. Tuto přednášku pořádá Studentské hnutí za solidaritu.

"Kody" M. Kislicki je dobrovolníkem na Donbase. Je to rodilý "Brňák", který na Ukrajině pomáhá od roku 2014. Kody se nyní opět vrací do ČR, aby informoval o tom, že válka ještě neskončila. Lidé stále umírají pod ostřelováním, nedostává se jim lékařské pomoci, tepla, jídla a ani naděje, že válka skončí. Pokud vás zajímá vývoj války, život lidí na frontě, činnost českých dobrovolníků, osudy dětí v bojové zóně, nebo to, jak těmto lidem můžete pomoci i vy, jste srdečně zváni na Kodyho přednášky.

"Mým cílem je šířit co nejvíce informace o situaci lidí na Donbase. Další přednášky plánuji na duben 2016. Jsou bezplatné. Pomáhejme! Má to smysl!" Kody.

Přednáška se uskuteční 28. 4. 2016 od 17 hodin v budově Teologické fakulty JU v Českých Budějovicích, Kněžská 8, učebna č. 3.