Kurzy předporodní přípravy na Zdravotně sociální fakultě pokračují i v letošním roce

Na zdravotně sociální fakultě pokračují kurzy předporodní přípravy. Nabídka je určená těhotným ženám a jejich blízkým.

Čekáte miminko? Chcete se dozvědět přímo od odborníků z praxe vše potřebné o těhotenství, porodu, šestinedělí, kojení a péči o dítě? V našem kurzu se během šesti setkání seznámíte se všemi důležitými tématy včetně ukázek praktického cvičení pro těhotenství, v šestinedělí a po porodu.

Délka jedné lekce je 90 minut, z toho 30 - 45 minut je teorie a 45 minut těhotenského cvičení. Teoretická část probíhá formou přednášek a diskuzí, v praktické části se poté kromě těhotenského cvičení účastnice kurzu učí správnému dýchání, úlevovým polohám, masážím, kojení a péči o dítě.

Termíny výuky: 24.11., 1.12., 8.12., 15.12. 2021, 5.1., 12.1. 2022. Setkání probíhají vždy ve středu v čase 16:30 - 18:00 hod. S sebou si vezměte pohodlné oblečení na cvičení, budete mít možnost převléci se až na místě.