Seminář k ochraně duševního vlastnictví

Jihočeské univerzitní a akademické centrum transferu technologií zve pracovníky a studenty na další ze seminářů věnovaných ochraně duševního vlastnictví (DV) na Jihočeské univerzitě. S příspěvky k právní ochraně technických řešení a autorskému právu vystoupí renomovaní odborníci PatentCentra Sedlák & Partners s.r.o. "Zájemci se dozvědí nejen to, proč je třeba chránit DV a jakým způsobem, ale také jaká jsou úskalí a přednosti různých možností," upřesnil technologický skaut Zdravotně sociální fakulty JU RNDr. Slavomír Rakouský, CSc. Seminář se uskuteční dne 12. listopadu 2015 v zasedací místnosti rektorátu JU ve 3. patře od 9:00 do 11:00  hod. Účast na akci je bezplatná, součástí je i drobné občerstvení. Organizátoři prosí o potvrzení účasti na e-mail: jctt@jcu.cz.