Rozjíždíme Juniorskou univerzitu!

Zájemci z řad studentů středních škol se nyní mohou hlásit na program Zdravotně sociální fakulty.

Zdravotně sociální fakulta v letošním akademickém roce připravila v rámci celoživotního vzdělávání s podporou projektu Rozvoj JU - Kapacity pro VaV, program Juniorské univerzity (JUJU), který je určen pro studenty středních škol (v případě víceletých gymnázií pro vyšší stupeň).  Přední odborníci seznámí účastníky JUJU v rámci deseti populárně- naučnných přednášek s aktuálními výsledky a zkušenostmi v oblasti vědy a výzkumu v oborech zaměřených na zdravotně sociální oblast. Budou mít také příležitost setkat se i studenty ZSF JU. Účastníci například objeví taje neurologie, co zažívá zdravotník na vojenské misi, úskalí filozofie v pomáhajících profesích.

Přijímací zkoušky na JUJU neprobíhají. Stačí, když se zájemci zaregistrují přes webový formulář na https://czv.jcu.cz/cs/kurzy-pro-verejnost přístupný od 17.9.2018 a následně vyplní přihlášku. Účastníci na závěr získají osvědčení o absolvování programu. První ročník JUJU bude probíhat v období říjen- prosinec v prostorách budovy ZSF Uran vždy v pátek v odpoledních hodinách.

JUJU připravuje i Teologická fakulta, nezapomeňte tedy sledovat novinky, ať vám přihláška neunikne!