Prof. Malcolm Payne navštíví TF JU 10.11.2015 a přednese zde i zajímavou přednášku

Pozvánka na přednášku "Vztah sociální práce k jiným humanitním a společenskovědným oborům", kterou přednese prof. Malcolm Payne.

Prof. Malcolm Payne navštíví v úterý 10. listopadu 2015 Teologickou fakultu JU v Českých Budějovicích a účastní se Studentské konference s názvem "Pojetí kvality sociální práce a její charakter v současné společnosti". Konference začne v 9 hodin v budově TF JU v Českých Budějovicích, Kněžská 8, České Budějovice, učebna č. 3. Hlavní referát britského odborníka v oboru sociální práce doplní tematické přednášky dalších vystupujících.

Prof. Malcolm Payne se specializuje na teorii a praxi sociální práce v oblasti péče o lidi s mentálním postižením, komunitní práce a také komunitní služby pro seniory, péči o lidi v terminálním stádiu života a na paliativní sociální práci.

Tlumočení cizojazyčných příspěvků do češtiny je zajištěno. Vstup je zdarma, součástí konference je i drobné občerstvení. Všichni zájemci o obor sociální práce jsou srdečně zváni.