Přednáška o elektromobilech NISSAN

Katedra zemědělské, dopravní a manipulační techniky pořádá společně s firmou HS AUTO - NISSAN s.r.o. v ČB přednášku.

Přednáška se bude konat v úterý 14. února na posluchárně Z2 v budově ZR od 8 hodin. Od 10 hodin bude umožněno vyzkoušení vozidla pro studenty oboru DOMA2 a také pro zájemce z řad zaměstnanců fakulty. NISSAN je japonská firma, která je známá výrobou špičkových automobilů. Přestože elektromobil je vyráběn v anglickém Sunderlandu a z velké části je složen z dílů vyráběných v Evropě, lze říci, že kvalita, poctivost a pokrokovost japonských automobilů mu zůstala. Leaf je jedním z nejprodávanějších osobních automobilů poháněných elektromotory v Evropě. Proč tomu tak je, bude možné zjistit z přednášky a prohlídkou automobilů na Katedře zemědělské, dopravní a manipulační techniky.