Pozvánka na vzdělávací program U3V s názvem Jihočeské divadlo – mezinárodní umělecké společenství

Jihočeské divadlo na půdě Jihočeské univerzity v akademickém roce 2014/2015

Univerzita třetího věku Zdravotně sociální fakulty JU představuje nový ročník vzdělávacího programu "Jihočeské divadlo na půdě Jihočeské univerzity". V akademickém roce 2014/2015 představuje "Jihočeské divadlo jako mezinárodní společenství".

Přijímá pozvání na generální zkoušky a premiérová představení baletu, opery i činohry, zprostředkovává setkání s jejich tvůrci, choreografy, baletními mistry, dirigenty, dramaturgy, režiséry a herci divadelních a operních inscenací.  Zve je na přednášky a besedy,vernisáže a výstavy fotografií uměleckého fotografa JD na Jihočeskou univerzitu, Zdravotně sociální fakultu.

Jihočeské divadlo  na půdě Jihočeské univerzity  ZDE

Fotografická dokumentace z akce 10.11.2014