Pozvánka na slavnostní zahájení výstavy "Svět očima Ruth Hálové".

Pozvánku na setkání a slavnostní zahájení výstavy uspořádané u příležitosti  70. výročí ukončení druhé světové války přijali studenti Univerzity třetího věku Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity. Jako řešitelé mezinárodního projektu  EWA, European  Women  in  Older  Age  (2010 -2012) vyslechli a zaznamenali životní příběh  paní  Ruth Hálové, židovské dívenky, jedné  z  669 dětí zachráněných  před deportací do koncentračního tábora Nicholasem  Wintonem, studentky přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze, doktorky přírodních věd, překladatelky a úžasné vypravěčky, malířky a především ženy naší současnosti. Dnes dostali příležitost nahlédnout do světa  Ruth Hálové jejíma očima.

Pozvánka na slavnostní zahájení výstavy "Svět očima Ruth Hálové" ZDE