Pozvánka na setkání s Ruth Hálovou v českokrumlovské synagoze

Pozvánku na derniéru výstavy  "Svět očima Ruth Hálové"  a setkání u vystavených obrazů a obrázků, jejichž převážnou část  autorka během svého dlouhého tvůrčího období rozdala mezi své blízké a následně je pro potřeby premiérové výstavy pracně sbírala k zapůjčení bez nadsázky ve všech končinách tohoto světa, od Izraele, přes Německo až po Velkou Británii a Spojené státy, přijali studenti Univerzity třetího věku Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích.

Přijali pozvání do obnovené  českokrumlovské synagogy, se kterou  Ruth Hálovou pojí pevné citové pouto a vzpomínky z dětství, vzpomínky ukotvené v srdci a v malířské tvorbě.  V nich má pevné místo i Sir Nicholas Winton.

Derniéra výstavy  se koná 31.7.2015  v 16.00 hodin

Synagoga Český Krumlov