POZVÁNKA NA OPERU DO ČESKÉHO KRUMLOVA

Jihočeská univerzita na Otáčivém hledišti Jihočeského divadla

Univerzita třetího věku Zdravotně sociální fakulty Jihočeské univerzity uzavírá vzdělávací program "Jihočeské divadlo Jihočeské univerzitě v akademickém roce 2015 / 2016“ inscenací Janáčkovy opery Příhody lišky Bystroušky na Otáčivém hledišti krumlovského plenérového divadla v Českém Krumlově 19. července 2016 ve 21:30 hodin.

Přijala pozvání ředitele Jihočeského divadla Lukáše Průdka a operního dramaturga Františka Řihouta na jedinečnou premiéru divadelní sezóny 2016 před Otáčivým hledištěm a na komentovanou procházku přírodní scenérií pod korunami staletých stromů.

Průvodcem večerního setkání na Otáčivém hledišti je dramaturg Jihočeského divadla František Řihout. Sraz pozvaných účastníků večerního programu je ve 20:45 u brány do zámecké zahrady od pokladen u parkoviště.