Otevřený kurz Začínající vedoucí

20. března 2017 na MEVPIS

Typická situace: Daří se, výroba se rozšiřuje, přibývají lidé. Aby se dařilo výrobu uřídit, je třeba početně posílit nižší a střední management. Noví vedoucí se zpravidla rekrutují z vlastních řad - z těch nejlepších pracovníků. Nový vedoucí tak výborně rozumí strojům, materiálu, postupům. S VEDENÍM LIDÍ však často začíná od nuly.  Pokud zrovna neměl štěstí získat potřebné dovednosti jinak, může navštívit náš program. V průběhu kurzu se zaměříme na to hlavní, co by měl pro svůj start v roli vedoucího určitě vědět a začít praktikovat, aby začal a pokračoval dobře.

Čas konání: 8.30 – 16.30 hodin
max. 12 účastníků.
Lektor: PaedDr. Pavel Štursa - více viz www.pavelstursa.cz
Organizační informace, přihlášky: Klára Nachlingerová, knachlingerova@frov.jcu.cz, tel. +420 737 221 931

Kurzovné: 1 800,- plus DPH. Cena zahrnuje vlastní program, pracovní materiály, oběd, občerstvení. Zvýhodněná cena pro zaměstnance a studenty JU na doptání.

Místo konání: Vodňany, MEVPIS - Fakulta rybářství a ochrany vod JU, Na Valše 207 – příjezd ulicí Říční

Více informací na webových stránkách fakulty, MEVPIS a na facebooku.