Nový kurz má pomoci zlepšit digitální dovednosti dospělých

Středisko mediální výchovy TF JU připravilo nový kurz pro veřejnost a zaměstnance JU.

Středisko mediální výchovy, které se zaměřuje především na vzdělávání pedagogů v oblasti mediální výchovy, otevře v květnu široké veřejnosti nový kurz. Tento kurz má za cíl pomoci dospělým uživatelům mobilních technologií zlepšit své digitální dovednosti a představit mobilní aplikace jako efektivní nástroje pro svůj osobní i profesní život. Kromě sociálních sítí Facebook, Instagram či Pinterest se účastníci seznámí také s aplikací Doodle, Prezi či Mendeley.

Kurz tvoří tři lekce. První setkání proběhne v úterý 9. května od 15 hod na Teologické fakultě. Další dvě lekce pak proběhnou následující dvě úterní odpoledne. Zájemci mají možnost přihlásit se na kurz do neděle 7. května. Poplatek za kurz činí 1000 kč. Pro zaměstnance Jihočeské univerzity je kurz poskytován za sníženou cenu 500 kč. Více informací a přihlášky zájemci naleznou na webových stránkách Teologické fakulty www.tf.jcu.cz či Střediska mediální výchovy www.stremev.cz.