Mezinárodní letní školy FROV JU 2014, poslední volná místa

Letošní letní školy, organizované Mezinárodním environmentálním vzdělávacím, poradenským a informačním střediskem ochrany vod Vodňany (MEVPIS FROV JU), proběhnou od 30. 6. 2014 do 25. 7. 2014. Studenti budou jako obvykle pracovat na zajímavých projektech pod vedením studentů doktorského studia Fakulty rybářství a ochrany vod JU. Samozřejmostí je práce ve špičkově vybavených laboratořích, přednášky předních českých i zahraničních vědců z oblasti rybářství a ochrany vod, exkurze do rybářských podniků a další návštěvy zajímavých míst jižních Čech. Budete tak mít jedinečnou možnost zpestřit si Vaše studium, vyzkoušet si práci vědce v mezinárodním kolektivu, užít si nově vybudované zázemí FROV JU a MEVPIS a v neposlední řadě navázat kontakty. Stravování a ubytování je plně v režii fakulty, účastníci navíc obdrží „kapesné“ ve výši 4 000,- Kč.

V letošním roce otevíráme pouze 10 projektů, proto neváhejte a přihlaste se ihned!!! Podrobné informace naleznete na webových stránkách LMŠ 2014. V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na Kláru Kovaříkovou, kkovarikova@frov.jcu.cz Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , +420 387 774 665.