Kurzy U3V na TF JU

U3V aneb kurzy pro seniory …

Karel IV. a jeho doba

Teologická fakulta JU otevírá kurz U3V: Karel IV. a jeho doba. Vzhledem k výročí 700 let narození císaře a krále Karla IV. chceme poskytnout frek-ventantům jak základní orientaci v životě a díle, tak se i hlouběji věnovat problema.ce duchov-ních proudů doby Karla IV. či jeho rodinnému životu.

Kdy: v pondělí 14. 3., 4. 4., 18. 4., 2. 5., 16. 5. 2016 od 9.00 do cca 12.30 hod. Cena: 500 Kč.

Kurz bude lektorovat prof. Mar.n Weis.

Kurz Trénování paměti pro seniory

Zrazuje Vás paměť, selhává při zapamatování jmen, čísel, faktů …...? Jedna z cest, jak si udrží-te paměť a kogni.vní funkce pro ak.vní život, je trénování pamě.. Začít lze v každém věku. Tré-nování pamě. je lehké, zábavné a má okamžitý výsledek. V kurzu Trénování pamě. se přesvěd-číte, že si ještě slušně pamatujete.

Kurz se koná v budově Teologické fakulty JU, Kněžská 8, České Budějovice od 24. 3. 2016.

Cena: 500 Kč, lektorka: Hedvika Štolcpartová

Další informace o akcích pro veřejnost najdete na www.tf.jcu.cz nebo na facebooku

Přřihlášky přijímáme e-mailem machulovah@tf.jcu.cz nebo telefonicky 737 168 342.