Jak založit a úspěšně provozovat dětskou skupinu

Zveme Vás na seminář 19. 11. 2018 na Jihočeské univerzitě

Zajímá Vás oblast dětských skupin? Získali jste dotaci na vybudování dětské skupiny a nevíte jak na to? Potřebujete praktické rady a tipy pro provoz Vašeho zařízení? Právě pro Vás je určen seminář Jak založit a úspěšně provozovat dětskou skupinu, který se koná 19.11. v Českých Budějovicích.


Lektorkou semináře je Mgr. Daniela Vašíčková, DiS. Daniela je spoluzakladatelkou organizace Family and Job z.s. a stojí za vytvořením projektu www.mojedetskaskupina.cz, která síťuje dětské skupiny v ČR a usiluje o zvyšování jejich kvality, zároveň i sjednocuje v rámci Asociace dětských skupin. V roce 2016 založila a řídí 4 dětské skupiny Family and Job. V rámci své práce pomáhá ostatním při zakládání dětských skupin, poskytuje poradenství k provozu, financování a podnikatelským plánům.

Druhou lektorkou je Ing. Štěpánka Mašlárová, která je místopředsedkyní Asociace provozovatelů dětských skupin a mikrojeslí. Věnuje se členům asociace, poskytuje poradenství a lektoruje semináře. 

Školící prostory budou k dispozici v Jihočeské univerzitě, Branišovská 1645/31A, České Budějovice 2, 370 05, která sama provozuje také DS Kvítek. Seminář bude zahájen návštěvou této DS.

Termín: 19.11.2018, 10:00-15:00 


Více info:
https://mojedetskaskupina.cz/akce/zalozit-uspesne-provozovat-detskou-skupinu-ceskebudejovice/

Na seminář je nutné se předem registrovat:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd5wjMSZSmcsSA5iASs2NvNxNxVERIUIU6lkYaFDMvMqZjHjQ/viewform