Cesta správného nastavení hlasu

Akreditovaný seminář hlasové techniky pro pedagogy

Teologická fakulta JU nabídne na konci prázdnin zajímavý akreditovaný seminář hlasové techniky pro pedagogy s názvem Cesta správného nastavení hlasu. Seminář proběhne v několika termínech v budově Teologické fakulty JU. První termín je již 28. 8. 2017 od 9.30. Další seminář proběhne 10. 10. 2017 a poslední 7. 11. 2017

Vokalsystem je metoda Mgr. Kateřiny Slukové, která propojila své znalosti fonetiky se sedmnáctiletou praxí operního pěvce.  Specializuje se na zvukovou stránku hlasového projevu, zejména kvalitu, sílu, barvu hlasu a prevenci hlasových poruch.

Hlasová metoda vokalsystem je originální sestava cvičení a práce s hlasem. Vychází z principu správného používání hlasu tak, aby hlas zněl dostatečně silně, měl příjemnou barvu a přitom se minimálně namáhal.

Zájemci se mohou hlásit na jednotlivé termíny na www.tf.jcu.cz, kde naleznou i bližší informace o semináři.