Konference AEDUCA 2015

Na letošní konferenci AEDUCA 2015 konané 8.- 9.10.2015 na Univerzitě Palackého v Olomouci nemohla chybět ani Jihočeská univerzita. V rámci prezentací vystoupila Mgr. et Mgr. Martina Karásková, referentka CŽV, v sekci Rozmanitost účastníků ve vzdělávání dospělých s příspěvkem "Unity in diversity", popisující její zkušenosti v oblasti vzdělávání dospělých z USA na Georgia Southern University. V sekci Rozmanitost poskytovatelů ve vzdělávání dospělých pak vystoupil pan proděkan Mgr. Miroslav Procházka, Ph.D z Pedagogické fakulty JU společně s kolegou Vojtěchem Svobodou s příspěvkem "Role lektora dalšího vzdělávání v kontextu realizace firemního vzdělávání". JU byla taktéž prezentována v konferenčním katalogu a v rámci poster session.

.